Kühne + Nagel (AG & Co.) KG

Digitális számlakezelő - Páty

All jobs Print Apply
English

Job

Active since 11-10-2018 Job category Sales - Account Management
Location Páty Level Entry level/Graduate
Educational level Bachelor / Graduate Employment type Fixed term contract with option...
Hours 40 Salary Competitive
Digitális számlakezelő

Páty

A pozíció leírása

Vállalatunk elkötelezett folyamatos fejlődés , digitalizáció irányába. Ebben, a pénzügyi csapatunkban újonnan megnyíló pozícióban az Ön feladata lenne, hogy beszállítóinkat, szolgáltatóinkat támogassa a digitális számlakezelő rendszerünkre való átállásban.

Leendő munkatársunk feladatai:
  • A digitális számlakezelő rendszerünk ismertetése a beszállítóink, szolgáltatóink számára
  • A beszállítóink meggyőzése a rendszer használatáról
  • Az adott partnerünk számára legmegfelelőbb együttműködési forma kialakítása
  • A partnereink támogatása az átállásban, a folyamatos használat nyomonkövetése
  • Segítségnyújtás a rendszer megfelelő használatában
  • Szoros együttműködés a digitális számlakezelő rendszerünk superuserével

A munkakör betöltéséhez szükséges:
  • Érettségi – a gazdasági, pénzügyi tanulmányok előnyt jelentenek
  • Ügyfél-/partnerkapcsolati területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű IT ismeretek
  • Alapszintű angol nyelvtudás (írásban)
  • Kiváló kommunikációs készség, segítőkész személyiség, jó meggyőző képesség

Miért érdemes minket választani?

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai szolgáltató, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhet el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre és rendszeres egészségügyi szűrővizsgálatot biztosít a munkavállalók részére.

Kapcsolat

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, az alábbi címen tud érdeklődni, illetve benyújtani jelentkezését a hirdetés azonosítószámára hivatkozva:
jelentkezes@knkarrier.hu

Vállalatunkról

A világ 100 országában, 1300 telephelyen, több mint 79 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike. Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már 25 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 4 telephelyen, több mint 2000 fővel. További információt a www.kuehne-nagel.com oldalon talál.

Közvetlenül alkalmazza az "Alkalmaz" gombot

More information
This listing is a full-time job

Job category Sales - Account Management
Industry / Industries Logistics & Supply Chain
Region Hungary
Keywords .

Contact information

Name Kühne + Nagel (AG & Co.) KG
Phone N/A

Location