Kühne + Nagel (AG & Co.) KG

Raktárlogisztikai Controller - Budapest

All jobs Print Apply
English

Job

Active since 30-10-2018 Job category Logistics: Inventory, Warehouse...
Location Budapest Level Entry level/Graduate
Educational level Bachelor / Graduate Employment type Fixed term contract with option...
Hours 40 Salary kompetitív
A pozíció leírása

Több ügyfelet is kiszolgáló raktárlogisztikai központunkba keresünk egy Controllert egy újonnan létrehozott pozícióba. Az új munkatársunk feladata az Ügyfélszolgálati vezető támogatása pénzügyi, riporting, számlázási és tervezési területeken.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Számlamellékletek előkészítése, és jóváhagyatása a megbízóval
  • Számlák kiállítása az egyeztetett mellékletek alapján
  • Vevői és operatív KPI-ok karbantartása, rendszeres riportolása
  • Operációs folyamatokhoz tartozó adatkontrolling feladatok ellátása
  • Pénzügyi eltérések vizsgálata
  • Árajánlatokhoz háttérszámítások, kalkulációk készítése
  • A beszerzési folyamatok támogatása, adminisztrációja
  • Fejlődési lehetőség:
  • Új üzletek, feladatok, folyamatok költségszámítási modelljének kidolgozása, döntéselőkészítés
  • Beszerzési folyamatok koordinálása, felügyelete

A munkakör betöltéséhez szükséges
  • Pénzügyi vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • A legalább 1 év hasonló területen (logisztika, controlling, könyvelés) szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás: magabiztos írott üzleti kommunikáció
  • Precíz, önálló munkavégzés a határidők betartásával
  • Rendszerszemlélet
  • Jó csapatjátékos

Miért érdemes minket választani?

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai szolgáltató, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus  és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre és rendszeres egészségügyi szűrővizsgálatot biztosít a munkavállalók részére.

Kapcsolat

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, az alábbi címen tud érdeklődni, illetve benyújtani jelentkezését a hirdetés azonosítószámára hivatkozva: jelentkezes.cl@knkarrier.hu

Vállalatunkról

A világ 100 országában, 1300 telephelyen, több mint 79 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike.  Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már 25 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási  piacon 4 telephelyen, több mint 2000 fővel.

Learn more >>
kncareers.com

Reference Number: req42304
More information
This listing is a full-time job

Job category Logistics: Inventory, Warehouse and Drivers
Industry / Industries Logistics & Supply Chain
Region Hungary
Keywords .

Contact information

Name Kinga Petersen
Phone +49-151-44147431

Location